na3se

Nový, originální přípravek na3se na bázi přírodních surovin je určený pro prevenci proti poškození pokožky během pohybu v důsledku jejího vzájemného tření a odírání.

Skladem (>5 ks)
Kód: 45
250 Kč / ks
Kategorie: Sportovní kosmetika
Hmotnost: 0.06 kg
Balení: 30 ml
Ingredience: Simmondsia chinesis seed oil, Cocos nucifera oil, Hippophae rhamonides oil, Beeswax, Zea mays starch, Hydrolyzed guar, Tocopherol in Helianthus annuus seed oil, Retinyl palmitate
2021 03 na3se 08
Akce Novinka

O na3se

Na3se je tu pro všechny lidi, kteří chtějí žít aktivně, ale brání jim v tom odřeniny kůže. Nápad se zrodil z vlastní potřeby jedné ženy a jejího okolí a zjištění, že kvalitní výrobek na českém trhu zkrátka chybí. V týmu jsme pracovali s manželem a kamarádkou – inženýrkou chemie na složení, široké okolí produkt testovalo a firma ILC factory poskytla zázemí i finanční podporu, a to vše až do doby, kdy jsme byli s produktem spokojeni a vypustili jsme ho na trh. Teď už je jen na Vás, na uživatelích, jak bude příběh produktu pokračovat.

 

Popis

 • Parametry:
  • balení 30 ml
  • přírodní složení
  • bez parfemace
  • pro muže i ženy
  • český výrobek

 

 • Klíčové složky:

Jojobový, kokosový a rakytníkový olej v přípravku na3se plní funkci lubrikantu a emollientu, pokožku na povrchu chrání a uvnitř udržují její přirozenou hydrataci, zvláčňují ji a tím zajišťují, že je pokožka méně náchylná k poškození při namáhání. Jojobový olej se navíc vyznačuje vysokým obsahem vitaminu E, u kokosového oleje byly vědecky potvrzeny protizánětlivé účinky a rakytníkový olej je doslova vitaminovou bombou. Dohromady jsou skvělými partnery pro podpoření zdravé kožní bariéry.

 

Včelí vosk vytváří na povrchu kůže ochranný film a zvyšuje tak odolnost pokožky vůči mechanickému stresu.

 

Vitamin E je antioxidantem a molekulou, která se velkou mírou podílí na hydrataci pokožky, protože dokáže absorbovat vodu a uzamknout ji v pokožce.

 

Vitamin A stimuluje produkci kolagenu – bílkoviny, která propůjčuje kůži elasticitu. Díky tomuto vitaminovému tandemu je navíc náš přípravek na3se stabilní a připraven na Vaše další dobrodružství.

 

Příběh

Jsem Lenka, aktivní máma dvou dětí, která je neustále v pohybu. Při sportu, výletech a cestování mě ale v létě limitovalo tření stehen, které způsobuje bolestivé odřeniny a znepříjemňuje další aktivity. Když jsem se o tom zmínila mezi přáteli, zjistila jsem, že rozhodně nejsem sama, koho tento problém trápí. Všichni ale říkali: „Zkusili jsme už všechno možné, ale nic nepomáhá, nefunguje, špiní...“.  Slovo dalo slovo a spolu s manželem Pavlem jsme se rozhodli, že zkusíme vyvinout výrobek, který by s těmito problémy pomohl. S nápadem jsme oslovili firmu ILC factory, kde manžel pracuje, a získali jejich podporu nezbytnou pro vývoj produktu. Chtěli jsme praktický a účinný výrobek, který dlouho vydrží a budete ho moci mít neustále u sebe. Přizvali jsme ke spolupráci inženýrku chemie Hanku, která vdechla nápadu život a navrhla složení. Zkoušeli jsme, vymýšleli, diskutovali, měnili a vylepšovali, až vznikla finální verze NA3SE - malý, diskrétní, snadno aplikovatelný a hlavně funkční. Konečné složení je minimalistické, bez parfemace a na přírodní bázi. Použité ingredience byly voleny tak, aby společně měly nejen protektivní, ale i regenerační účinky na pokožku. Výroba je zajištěna v české rodinné mýdlárně, kde zcela pochopili náš cíl a záměr. Já už na3se používám více než rok, funguje mi a jsem spokojená, v létě ho prostě z kabelky ani batohu nevyndávám .

 

NA3SE

Zpět do obchodu